Czy poznamy prawdę o katastrofie?


2010-04-28 07:13:48

Dlaczego służby porządkowe nie dopuściły nikogo na miejsce tragedii w Smoleńsku? Czy tamtego feralnego dnia nad lotniskiem wisiała mgła? Czy znajdujące się w sieci filmy nakręcone przez świadków są spreparowane? Czy rosyjska prokuratura ukrywa fakty? Między innymi te pytania nurtują blogerów.

Podyskutuj na ten temat w debacie blogowej.

Grzechy mediów 

Zadziwia postawa polskich mediów.Zdaje się, że jedyne, co one robią, to filtrują informacje, które można nam podać, manipulują nimi, czy wręcz na bezczelnego okłamują Polaków. Wymienię kilka medialnych grzechów. »
Rozumiem zachowanie rosyjskich śledczych 

Nic nie potwierdza kolportowanej wcześniej bzdury o czterokrotnym podchodzeniu samolotu do lądowania. Oczywiście zawsze można winę zwalić na pilota, który nie żyje i bronić się nie może, ale to z kolei nie ma takiej nośności politycznej i nie przyda się w nadchodzących wyborach. »
Nasza prokuratura chyba dla ozdoby rosyjskiej 

Józef Zawadzki – migawki.blog.onet.pl
Nasi prokuratorzy mieli, jak zapewniali, badać sensacyjny, krążący w Internecie film z miejsca katastrofy, który sugeruje dobijanie jej świadków. Słychać na nim wystrzały! I jaką informację prokuratura przekazuje opinii publicznej? Ano taką, że wystrzały mogą być eksplodującą przy wysokiej temperaturze amunicją oficerów BOR. »
Prawda i prawda domniemana 

Po dwóch tygodniach od katastrofy TU-154M pod Smoleńskiem pytań i wątpliwości jest coraz więcej, odpowiedzi dużo mniej. Wynika to z tego, że informacje, które docierają do interesujących się sprawą, mają swoje źródła w wielu miejscach, są zaburzone, a tych prawdziwych, oficjalnych, wynikających z prac komisji polsko-rosyjskiej, jeszcze nie ma. »
Zamach na prezydenta? 

Elżbieta Wypych – elzbietawypych.blog.onet.pl
Wywołanie mgły nie jest żadnym problemem technicznym. Zwraca uwagę fakt jej nagłe pojawienie się i zniknięcie, oraz fakt że błędne informacje przekazane pilotom z wieży kontrolnej nie miałyby żadnego znaczenia, gdyby piloci dobrze widzieli ziemię. »

blog.onet.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s