Palikot: „zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego”


2010-06-24 21:50

Janusz Palikot, wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej w wywiadzie dla mongolskiej telewizji U1Bator, powiedział, że “Zastrzelimy Jarosława Komorowskiego “.

Reporter mongolski odwiedził sztab wyborczy Bronisława Komorowskiego zadając napotkanym osobom często humorystyczne pytania. Na pytanie skierowane do Janusza Palikota: “U mnie wilki jedzą moje owce… I chciałbym się spytać czy pan Komorowski mi pomoże i pójdzie ze mną na polowanie na wilki?”, padła jednak śmiertelnie poważna odpowiedź.

Palikot odpowiedział, że “Największym wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński. W związku z tym moja odpowiedź na pańskie pytanie jest: tak. Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki. Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż… “

Wypowiedź Janusza Palikota w 2 minucie 35 sekundzie filmu jest kolejnym przykładem zwyrodnienia polskiej polityki i rządzącej partii PO. Wskazuje również, że reakcja Polaków na katastrofę smoleńską miała jednak bardziej sentymentalną podbudowę, spotęgowaną przez medialne sterowanie. W przeciwnym razie, tego typu wypowiedź spotkałaby się z licznymi protestami doprowadzającymi do eliminacji z życia publicznego ludzi wypowiadających takie słowa, a prokuratura zajęłaby się z urzędu wypowiedzią. Doprowadziała by również do odcięcia się Bronisława Komorowskiego nie tylko od wypowiedzi swojego kolegi, ale natychmiastowe zwolnienie go ze wszystkich zajmowanych funkcji. A najuczciwiej: wycofanie się samego Komorowskiego, który tym samym dowiódł by, że hasło wyborcze “Zgoda buduje” nie opiera się zasadach masońskiej Rewolucji Francuskiej, kiedy to przeciwnikom politycznym zafundowano gilotyny i szubienice.


Wypowiedź Janusza Palikota w 2 minucie 35 sekundzie filmu

wzzw.wordpress.com, Bibula.com

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s