Makabryczny żart Grasia


Mirosław Kokoszkiewicz, kokos.salon24.pl, 15-11-2010 07:48

Oburzanie się na kogoś, że zwraca się o pomoc do „obcego mocarstwa”, a tym samym nie ufa polskiemu legalnemu rządowi, który wyjaśnienie przyczyn katastrofy wraz z kluczowymi dowodami zostawił Rosji Putina, czyli „obcemu mocarstwu” niebędącemu państwem demokratycznym, zakrawa na jakiś kiepski i makabryczny żart.

Wyprawa Anny Fotygi i Antoniego Macierewicza do Stanów Zjednoczonych po pomoc Kongresu USA ws. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej budzi niepokój i wywołuje histerię wśród rządzących oraz „cywilizowanej” opozycji.

Paweł Graś uważa, że jest to „skandaliczna i niedopuszczalna sytuacja, aby doszło do tego, że mając legalne rządy, zwracać się do obcego mocarstwa, mówiąc, że to państwo jest niewiarygodne” oraz jest to „absolutny i totalny skandal, ocierający się o zdradę”

Wtórował mu w Radiu Zet Marek Siwiec i prezydencki doradca Tomasz Nałęcz.

Pragnę zauważyć, że ów legalny Polski rząd sam z premedytacją nie skorzystał z propozycji prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa, by śledztwo prowadzić wspólnie. I to jest dopiero prawdziwy skandal i zdrada.

Oburzanie się na kogoś, że zwraca się o pomoc do „obcego mocarstwa” (w pełni demokratycznego), a tym samym nie ufa polskiemu legalnemu rządowi, który wyjaśnienie przyczyn katastrofy wraz z kluczowymi dowodami zostawił Rosji Putina, czyli „obcemu mocarstwu” (niebędącemu państwem demokratycznym), zakrawa na jakiś kiepski i makabryczny żart.

Sama legalność jakiegoś rządu nie może gwarantować jego uczciwości i działania zgodnego z interesami narodu. Przykładów historycznych nie będę przytaczał, gdyż są bardzo drastyczne i powszechnie znane. Bywało przecież i tak, że przed legalnymi rządami obywatele musieli uciekać za granicę, w tym również do USA, aby ocalić własne życie.

Mirosław Kokoszkiewicz
kokos.salon24.pl, Gazeta Polska

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s