Kolejne dowody na ZAMACH w Smoleńsku


27.11.2010 11:35

W dzisiejszym artykule ‚Rz’, o możliwości sfałszowania notatki Agencji Wywiadu (mówiącej o rozmowie z autorem ‚filmiku ze strzałami’}, brakuje zasadniczej informacji, że polska Prokuratura Wojskowa POTWIERDZIŁAAUTENTYCZNOŚĆ filmu ze strzałami oraz fakt, że MÓWIONO na nim PO POLSKU(przypominam polskie zwroty na filmie: ‚boże mój boże, co wy robicie’; ‚nie strzelajcie’). Są też odgłosy przypominające WYSTRZAŁY. W mediach mainstreamowych panuje na ten temat zmowa milczenia, choć zdarzyła się wpadka:

http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/536331,Prokuratura-na-filmie-mowiono-po-polsku.html

Poniżej wklejam fragment artykułu z SIERPNIOWEGO ‚Najwyższego Czasu’ (mówiącego m.in. o notatce AW) – media mainstreamowe również tego tematu nie podjęły:

Faktycznym autorem filmu był niejaki Andriej Mendierej – chłop mieszkający w pobliżu lotniska Siewiernyj. Tego ranka przechadzał się po okolicznych lasach, gdy w pobliżu upadł samolot Lecha Kaczyńskiego. Mendierej chwycił za telefon komórkowy i natychmiast nagrał wszystko to, co się działo. Zdając sobie sprawę z tego, co widział i słyszał, Mendierej natychmiast umieścił film w internecie. Pozostawił po sobie ślady, po których go zidentyfikowano. 14 kwietnia 2010 roku spotkał się z nim oficer Agencji Wywiadu podający się za pracownika śledczego polskiej prokuratury. Z notatki polskiego wywiadowcy („Najwyższy CZAS!” dysponuje jej kopią) wynika, że Mendierej wyraził zgodę na współpracę i złożenie zeznań, jednak poprosił, aby polska prokuratura załatwiła mu prawo pobytu w Polsce i przyznała ochronę. Zeznań złożyć nie zdążył.

Następnego dnia został zasztyletowany w Kijowie i kilka godzin później zmarł. Zabezpieczony w internecie film trafił do technika pracującego dla AW i ABW.Po kilku tygodniach ekspert oczyścił film z szumów. Po oczyszczeniu słychać komendy: strielaj, strielaj i rosyjskie zdanie: eta żenszczina żywiot („ta kobieta żyje”). Słychać po polsku prośbę: „Nie dobijajcie nas”. W 37. sekundzie filmu widać mężczyznę w garniturze, który wyczołguje się spod wraku samolotu.

Reasumując, ludzie Tuska starają się zatłuszować obciążające ich fakty, przy współudziale mediów mainstreamowych. Szkoda, że ‚Rzepa’ również wpisuje się w ten nurt.

Jednakże PRAWDA ZWYCIĘŻY już niedługo!

***

Ze względu na niemożliwość podania linka do artykułu z ‚NCz’ – wklejam również jego całość:

01/08/2010, 11:28. [Najwyższy Czas], smolensk1004.wordpress.com
Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s