Wyjście z „Mgły” – wyrok na Tuska i jego ferajnę – Raport ZEN


jwp, 9 kwietnia, 2011 – 16:56

Wyrok na Tuska i jego ferajnę już zapadł. Ciekawe czy w tym gronie znajdzie się również Bronisław Komorowski. Radosław Sikorski – człowiek o którym mówi się, że jest powiązany z angielskimi i rosyjskimi służbami oraz z amerykańskim biznesem to osobna bajka. Może się okazać, iż nie uda mu się dokończyć Polskiej Misji i stanąć u steru władzy.

Dlaczego musiało dojść do katastrofy  – raport Zespołu Ekspertów Niezależnych.

Polecam poprzedni wpis – Rachunek nieprawdopodobieństwa

Rozprawa trwała rok. Trudno się dziwić, doszła bowiem kwestia „Gorącej Afryki”, gdzie toczy się walka o wpływy między Europą Zachodnią, Rosją i Chinami. U.S.A. Jak widać dość długo nie mogło się zdecydować jaki interes jest dla nich najlepszy. Porozumienie z Rosją, nie wiadomo tylko z jaką frakcją, czy GRU czy też FSB, to porozumienie jest sojuszem w sprawie Chin. Chiny ekonomicznie, politycznie i militarnie zagrażają obu stronom porozumienia. A zatem deal dokonuje się na naszych oczach. W efekcie nowego podziału świata Rosja i U.S.A. Rezygnują ze starej polityki i obierają nowe cele. Najważniejsze jest to, że pojawia się umowa wstępna i zaliczka, czy też raczej gwarancje wywiązania się z umowy.

Będziemy obserwować dziwne zdarzenia, nawet zaprzeczające jakiemukolwiek układowi. Jak świat światem nikt przy zdrowych zmysłach wprost się w polityce do niczego nie przyznał. W ciągu kilku, najpóźniej kilkunastu lat, wszystko zależy od tempa wzrostu zagrożenia ze strony China dla Rosji i U.S.A., może dojść do wojny domowej w Chinach. Jest to od lat przedmiotem badań i przygotowań ze strony zainteresowanych osłabieniem dominującej w Azji, a rosnącej w Świecie roli Chin. Niemcy i Rosja na tyle zabezpieczyli swoje interesy w Polsce, iż nawet gdy U.S.A. odzyska wpływy w Polsce – gaz łupkowy się kłania, to i tak będzie się czym dzielić. W większości sprywatyzowanych firm siedzą ludzie PO, służb oraz Rosji i Niemiec. Unia nie jest wieczna, a konflikty etniczne mogą nią solidnie wstrząsnąć. Tak jak w czasie II wojny światowej i tym razem U.S.A. może skorzystać na odpowiednim rozegraniu Europy i reszty Świata. Just business.

Coraz częściej mówi się półgębkiem o roli jaką może odegrać dla Izraela Mater Polonia. Nic dodać nic ująć. Wszystko wróci do normy sprzed II wojny światowej. A Ameryce nie podoba się rosnąca rola wcale nie tak pacyfistycznych Niemiec. Trzeba zatem roztrząsnąć ten stóg siana by się przewietrzył i pogonić robaczki.

Czy nie zadziwiają ostatnie zachowania i wypowiedzi J. Kaczyńskiego, pewien spokój i pewność co do rozwoju sytuacji. Jarosław Kaczyński wie coś o czym być może mówi również gen. Petelicki.

Data 09.04.2011 r. jest istotnym kluczem do zrozumienia komunikatu jaki daje gen. Petelicki. To atak wyprzedzający i ostrzeżenie dla innych uczestników gry w Polsce. Jutro powinno być spokojnie, chyba, że adresatom przesłania puszczą nerwy. A wtedy początek końca zamieni się w koniec.

Generał Petelicki nie od dzisiaj jest istotnym uczestnikiem rozgrywek w Polsce, tym razem pełni rolę Posłańca Śmierci. Politycznej i obywatelskiej śmierci tuzów PO.

„…Tuż po katastrofie czołowi politycy PO otrzymali SMS-a z instrukcją na temat tego, jak mają się wypowiadać na temat katastrofy. Brzmiał on tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”. Ten i inne fakty ujawnia w wywiadzie dla tygodnika „Wprost” gen. Sławomir Petelicki, twórca jednostki GROM…”

Jak widać toczy się gra o wpływy służb w Polsce. Jaką frakcję reprezentuje gen. S. Petelicki i o jaki interes chodzi ?

Poniższy tekst nie daje odpowiedzi na to pytanie. Znamienne jest jednak, iż przed rocznicą Katastrofy Smoleńskiej pojawiają się takie teksty. Tusk niczym pionek na szachownicy musi liczyć się z tym, iż w każdej chwili zostanie zbity przez…? Właśnie przez kogo ? Drogiego Bronisława i chłopaków ze WSI, czy może jednak przez inną frakcję o opcji proamerykańskiej – vide wypowiedz Baracka Obamy.

Obama składa hołd ofiarom w rocznicę katastrofy smoleńskiej.

A wszystko jest dalej zamglone i nie wiadomo tak naprawdę kiedy i kto wyłoni się z mgły. Może to być wielkie zaskoczenie, albo będą to bohaterowie znani nam ze sceny politycznej.

Zastanawiam się tylko, czy PO oczyści swoje szeregi i przyzna się do błędów i wypaczeń, by dalej dzierżyć władzę dla dobra Polski, czy może na zawsze zniknie. Oczywiście ludzi nie znikną, nie na darmo SD, UD, UW, Ruch 100 wspierane przez służby krajowe i bratnie, a ostatnio wzbogacone o „Swojego Prezydenta” zarządzają Polską niczym swoim folwarkiem. Zaplecze mają ogromne od potentatów gospodarki i mediów poprzez rzesze agentury wśród naukowców, sportowców, artystów do elit kościoła w Polsce.

Arcybiskup Pieronek wie już wszystko – Bp. Pieronek: Trzeba pamiętać, że to była katastrofa. Nie zamach. A katastrofy przeżywa się zupełnie inaczej niż zamach

Choć fachowcy twierdzą inaczej.

Samoloty z prezydentami nie spadają – z kpt. Wacławem Rogalewskim (90 lat), jednym z ostatnich żyjących pilotów legendarnego 304 Dywizjonu Bombowego „Ziemi Śląskiej im. ks. Józefa Poniatowskiego” Polskich Sił Powietrznych w Wielkiej Brytanii, honorowym członkiem Royal Air Force (RAF), rozmawia Marta Ziarnik.

Jaki cel miało wrzucenie wywiadu w sieć przez Wprost, a potem jego usunięcie. Przecież zdawali sobie doskonale sprawę z tego, iż zostanie zauważony i zapisany. W świat poszedł komunikat, a właściwie wyrok na Tuska i jego ferajnę. Nikt chyba nie uwierzy, że Petelicki nie wie co mówi i nie wie po co mówi. Współgra to z przekazem Obamy, który dla Tuska i Komorowskiego nie jest do końca korzystny oraz z ostatnimi próbami odwracania śledztwa w sprawie Katastrofy Smoleńskiej „do góry kadłubem”.

Generał Petelicki, który niekoniecznie darzy PiS sympatią, jest jednak pomimo swojego życiorysu, szczególnie z okresu PRL-u nie jest czysta jak łza. Jest jednak honorowym członkiem 5th i 10th Special Forces Group (US Army Special Forces). Na emeryturze zajął się biznesem, a stąd już niedaleko to ciekawego połączenia wszystkich fragmentów układanki.

Frakcja Ruskiej Budy – Komorowski, WSI, SD, UD, UW oraz część przydupasów z PZPR w stylu Nałęcza.

Tusk i jego drużyna – Niemcy, Stasi, kapitał niemiecki, koncerny prasowe.

Grupa amerykańska – i tu mamy tylko koniec nosa, jaki pokazał Petelicki.

Od 2001 pracuje w firmie konsultingowej Ernst & Young. Do lipca 2007 zasiadał w Radzie Nadzorczej Biotonu, a do 2009 – w Radzie Nadzorczej Pol-Aqua S.A.

Ernst & Young – międzynarodowy koncern świadczący profesjonalne usługi doradcze i audytorskie z główną siedzibą w Londynie. Należy do tzw. wielkiej czwórki obok PricewaterhouseCoopers, Deloitte i KPMG.

Jak na dłoni widać dla kogo pracuje generał.

Bioton zajmuje się biotechnologią, Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Pol-Aqua” Spółka Akcyjna ma na swoim koncie m.in.

  • III nitka Rurociągu „Przyjaźń”,
  • Tłocznia gazu ziemnego w Ciechanowie.

I co czuć gaz, taki czy inny, a może łupkowy.

niepoprawni.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s