Kłamstwo smoleńskie: sprostowania nie będzie!


Jan Bogatko, 20 kwietnia, 2011 – 17:53

Zakładam się o mazurek wielkanocny, że Platforma nie bąknie „izwinitje” za obelgi, rzucane pod adresem prezydenta Kaczyńskiego, generała Błasika czy pilotów TU-154 w związku z katastrofą. Kłamcy bowiem honoru nie mają.

Mamy czarno na białym: za katastrofę TU154 w dniu 10 kwietnia w Smoleńsku nie odpowiada ani Lech Kaczyński, ani Andrzej Błasik, ani piloci. Za GW kłamstwa te powieliły europejskie brukowce. W żadnym z nich nie pojawi się

sprostowanie

bo przecież właśnie chodziło o to, by w świat poszły kłamstwa. Co więcej – będą podtrzymywane dwuznacznymi uwagami. Rewelersi Platformy (z prawdziwymi i fałszywymi tytułami naukowymi) prześcigają się w merdaniu ogonami, by

Moskwa

ich dostrzegła i obdarzyła uśmiechem. Ale to poważna sprawa: jeżeli rząd Tuska prowadzi wobec Rosji  taką politykę, jakiej nie musi (NATO, UE) to znaczy, że chce ją prowadzić, a wówczas pojawia się uzasadnione pytanie: DLACZEGO?

Post scriptum: jeśli ten rząd chce się kompromitować, to jego sprawa. Ale jeżeli przy okazji kompromituje Polskę, to powinien wiedzieć, że od odpowiedzialności się nie wykręci.

A przecież Tusk obiecał, że nie będzie robił polityki, a tylko budował boiska. Polityka to za poważna sprawa dla amatorów!

niepoprawni.pl

Reklamy

Dodaj komentarz

Filed under Uncategorized

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s