Prawda.xlx.pl


Poniższe zdjęcia zamieszczamy jedynie w celu dokumentalizacji katastrofy samolotu prezydenckiego. Naszym celem – w żadnym przypadku – nie jest kreowanie sensacji z tej tragedii. Naszą intencją tym bardziej nie jest również naruszenie czci ofiar katastrofy oraz Ich najbliższych.

Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie …

Jednakże, jeżeli ktoś poszukuje w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego czegoś sensacyjnego, prosimy aby bezzwłocznie opuścił strony z tymi zdjęciami.

W przypadku, gdyby zdjęcia te okazały się przedmiotem czyjejś manipulacji i dezinformacji, stanowią one przez to również dowód w sprawie.

zdjęcia #1

zdjęcia #2

zdjęcia #3

zdjęcia #4

zdjęcia #5

Źródło: Prawda.xlx.pl

Niektóre komentarze ze strony prawda.xlx.pl

Sara Says:
29/04/2010 o 19:45 21
Te zdjęcia są zdjęciami z katastrofy prezydenckiego samolotu TU-154.

zdjecia 5,6,7 i 8 sa zmanipulowane Says:
29/04/2010 o 13:18 35
zdjecia 5,6,7 i 8 sa zmanipulowane, pomimo ze z ISO-File wygladaja jak oryginalne. Prosze sobie te zdjecia maksymalnie powiekszyc. Przyklad jest na zdjeciu 7 (http://prawdaxlxpl.files.wordpress.com/2010/04/0_59174_7c1d7d21_orig.jpg?w=150&h=112) Glowa psa (czy misia?) obok drzwi po prawej stronie u gory, zostala wklejona. Komu zalezy na takiej dezinformacji?!

ja Says:
30/04/2010 o 13:36 11
Człowieku przy takiej jakości zdjęcia które widzimy (7) Twoje gdybanie czyja to głowa jest bez sensu. Ja twierdzę, że niczyja. Jakaś materia to jest, ale czy głowa…. proszę. Nie wiem po co ktoś miałby wstawiać głowę zwierzaka na te zdjęcia, są lepsze głowy do wstawienia… niż MISIA. Oglądałem cała galerię i powiem, że nie ma żadnych podstaw by twierdzić, że to nie te zdjęcia.

gaston Says:
28/04/2010 o 19:51 19
Ile razy można pisać że te foty z ciałami to nie są z tej katastrofy ?
Czy redakcja nie może usunąć tych zdjęć ???
To są foty z innej katastrofy a ktoś je wlepił by siać zamęt !
Prawda jest taka że po katastrofie na miejscu nie było ani jednego ciała i ani jednego fotela z samolotu, to podejrzane a po opublikowaniu moich podejrzeń w kilka dni ktoś spreparował tę galerię i powlepiał foty z ciałami i fotelami ! Ktoś mąci i chce skierować śledztwo w inną stronę niż większość myśli.

a Says:
28/04/2010 o 21:57 42
a skad pewnosc, ze to nie ta katastrofa, i czy bylas/byles na miejscu, skoro twierdzisz, ze “na miejscu nie było ani jednego ciała i ani jednego fotela z samolotu” ?? mi sie wydaje, ze jednak ta. te drzwiczki na 6 i 7 zdjeciu wygladaja, jak z naszego tu 154. Zreszta po obejrzeniu zdjec i filmikow wszystko sie zgadza…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s